Z jakimi potrzebami zwracają się do mnie Klienci?

 • Chcę wzmocnić/zbudować pozycję zawodową, nie tylko w moim zespole, ale także w całej organizacji.”
 • Jak zwalniać, żeby nie krzywdzić? Jak komunikować nowe zadania/zmiany – czyli jak poradzić sobie z czyjąś odmową?”
 • Pomóż mi w dobraniu grupy odbiorców i naucz mnie komunikacji z nimi :)”
 • Jestem w takim momencie mojego życia, gdzie chciałabym zawalczyć o siebie, w końcu odkryć swoje mocne strony, naturalne predyspozycje, talenty, usłyszeć co jest moim pragnieniem serca i pójść za tym.”
 • Chcę założyć własną firmę, ale nie wiem, jakie są moje mocne strony i predyspozycje zawodowe. Chcę wiedzieć, jakich kompetencji potrzebuję w osiągnięciu celu? ”
 • Chcę wiedzieć, poszerzyć swoją wiedzę, dokształcić się w dziedzinie typów osobowości – mocnych i słabych stron. Potrzebuję tej wiedzy, żeby świadomie budować zdrowe relacje i odnajdywać się w nich – rozumieć, dlaczego ludzie zachowują się tak, a nie inaczej. Równocześnie chcę lepiej poznać siebie – zrozumieć swoje zachowania, decyzje. Chcę wykorzystać tę wiedzę do świadomego rozwoju i też postrzegania siebie – np. zobaczyć w tym, co dotychczas określałam jako wadę, jako coś wartościowego, albo po prostu „mojego” z czym nie warto walczyć.”
 • Chcę przeanalizować swoją obecną sytuację zawodową. Mam głowę pełną pomysłów i nie wiem, co wybrać. Chcę określić cele zawodowe, przygotować plan działania i wdrożyć go w życie.”
 • Chcę się dowiedzieć więcej o typach osobowości. Pozwoli mi też wzmocnić się w relacjach, zwłaszcza z osobami o odmiennych typach. Dotychczas moją reakcją była ucieczka;-), zwłaszcza, że nie lubię konfrontacji. A bardzo chciałabym wyjść z tej strefy komfortu i umieć konfrontować się z ludźmi o innym typie osobowości jak równy z równym.”
 • Szukam pomysłu na siebie. Nie wiem do końca, co chciałabym robić, co mnie na tyle zafascynuje, pochłonie, że będę chciała w tym wytrwać przez dłuższy czas. Szukam czegoś, co będzie zgodne z moimi potrzebami, czegoś, co je zaspokoi, co będzie zgodne z moim temperamentem.”
 • Przechodzę kryzys w obecnej pracy, nie chcę dłużej jej wykonywać. W konsultacji z Tobą upatruję, że dasz mi wsparcie i wiarę, że mogę zmienić pracę. Potrzebuję zachęty, aprobaty, wiary w siebie, gdyż za mało jej mam w sobie. Potrzebuję również twojego optymizmu.”
 • Mam takie ciągłe poczucie, że niewiele osiągnęłam, że inni w moim wieku to mają pracę, którą lubią i odnoszą w niej sukcesy. Chcę poznać swój potencjał zawodowy, aby odkryć/potwierdzić/uwierzyć w swój potencjał, talenty, mocne i słabe strony, umiejętności. Myślę, że to pomoże mi bardziej uwierzyć w siebie, skupić się na tym co lubię robić, co mnie interesuje… odnaleźć to i później pójść za tym, szukać w tym kierunku pracy, gdzie będę mogła wykorzystać mój potencjał.”
 • Wracam do pracy po dłuższej przerwie, zastanawiam się, czy wybrać pracę na etacie czy założyć własną działalność.”
 • Chciałabym popracować nad unikaniem ocen (w rozumieniu segregowania lepszy-gorszy).”

Umów się na bezpłatną konsultację online!

Konsultacja jest niezobowiązująca i bezpłatna tzn. że ani Ty, ani ja, nie jesteśmy zobowiązani do podjęcia współpracy na takiej rozmowie. Na spotkaniu wspólnie przyjrzymy się temu z czym się mierzysz. Czego tak naprawdę potrzebujesz. Po spotkaniu otrzymasz maila, w którym podsumuję rozmowę i doprecyzuję Twoje potrzeby. Jeśli zobaczymy, że widzimy pole do wspólnej pracy, przygotuję dla Ciebie odpowiednie rozwiązania. Możliwe, że zaproponuję Ci jedną konsultację lub więcej, które będą odpowiedzią na Twoje indywidualne potrzeby i dylematy.

Masz więcej pytań?

Napisz: kontakt@planerkariery.pl
Zadzwoń: + 48 536 605 755 lub wypełnij formularz (kliknij w przycisk)