Czym są konsultacje tematyczne?

Od czego zacząć? Co zrobić najpierw, a co później?

Jest tyle pytań, opcji i ten brak pewności. 

Czy jest na to sposób?

Tak. 

Już teraz czekają na Ciebie tematyczne zagadnienia, stworzone specjalnie z myślą o Tobie.

Nie trać czasu na rozterki, zyskaj pewność i kierunek!

Przygotowałam dla Ciebie tematyczne konsultacje, aby pomóc Ci zidentyfikować obszary, z którymi aktualnie się mierzysz. Jest to pigułka wyselekcjonowanych przeze mnie zagadnień. Wytypowałam je w oparciu o ścieżki pracy z moimi Klientami. Każdy temat został ujęty w krótkiej publikacji, która poszerza wiedzę w danym obszarze. Możliwe, że Twoje dylematy są z nimi powiązane. Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że niektóre zagadnienia wymagają bardziej szczegółowego podejścia i zgłębienia. W takich przypadkach możesz skorzystać z mojego wsparcia. 

Umów się na spotkanie online tutaj i porozmawiajmy o Twoich potrzebach 🙂

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na LinkedIn tutaj.

1. Zastanawiasz się, co dalej. Kryzys rozwojowy w wyniku przełomu połowy życia oraz egzystencjalny – poczucie braku wolności (wewnętrzne konflikty decyzyjne). 

2. Zagrożeni wypaleniem zawodowym. 

3. Na tropie mocnych stron. Liderze! Znajomość mocnych stron pracownika pomoże Ci delegować zadania odpowiadające jego umiejętnościom i zainteresowaniom oraz utrzymać motywację zespołu.

4. Wewnętrzna motywacja. Jesteś liderem i zastanawiasz się, dlaczego Twoi pracownicy nie chcą się zaangażować? 

5. Odkryj swoje predyspozycje, aby osiągnąć satysfakcję zawodową.

Umów się na wybrany przez siebie termin na rozmowę wstępną (30 min) klikając tutaj. Więcej informacji o spotkaniu przeczytasz tutaj w zakładce – Zapraszam Cię na wstępną i niezobowiązującą rozmowę online.

Z mojej strony możesz liczyć na wspierającą atmosferę, zrozumienie, aktywne słuchanie, uważność w podążaniu za Tobą, zaufanie, usprawniony proces konsultacji (dostajesz „meritum”), moje nastawienie na rezultaty, talenty, kompetencje i postawę zaangażowania. 

Doceniam, nie oceniam. 

Spotykamy się na platformie Google Meet. Link do pokoju otrzymujesz w wiadomości potwierdzającej datę naszego spotkania.