Mamo, odzyskaj zawodową pewność siebie!

Po kilkuletniej przerwie w aktywności zawodowej trudno jest się odnaleźć na rynku pracy. U wielu kobiet pojawiają się wątpliwości i obawy, czy sobie poradzą z opieką nad dziećmi i z obowiązkami zawodowymi. Czasem te obawy paraliżują i blokują przed podjęciem działania.

Być może i Ty czujesz się nieswojo lub boisz się, gdy zaczynasz myśleć o pracy. Zmagasz się z takimi myślami „ja już wszystko zapomniałam”, „niczego nie umiem, nie jestem wartościowa dla pracodawcy”, „nie wierzę w siebie, w swoje umiejętności”.

Możesz jednak zrobić coś dla siebie i najbliższych, by ten stres zminimalizować. Mam dobrą wiadomość dla Ciebie i wszystkich kobiet, którym zależy na odzyskaniu pewności siebie, zanim powrócą na rynek pracy. Skorzystaj z programu “Mama powoli wraca do pracy”. Odkryj swoje predyspozycje zawodowe, prawdziwe mocne i słabe strony, zbadaj potrzeby związane z pracą, określ wartości, które uporządkują Twoje blisko- i dalekosiężne cele.

Przygotowałam dla Ciebie zestaw zadań, które będziesz wykonywać pod moim czujnym okiem. W trakcie Twojej pracy, jestem dla Ciebie dostępna w określonych dniach i godzinach. Na koniec spotkamy się online. Sprawdzimy, jaką drogę przemierzyłaś i jak bardzo przybliżyłaś się do adekwatnej samooceny, która pozwoli Ci podejmować działania na Twoim poziomie. 

Cena: 300 zł

Czas trwania programu: max. 3 tygodnie

Spotkajmy się na wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej rozmowie. Porozmawiamy o Twojej sytuacji. 

Opinia

Iwona Kordulewska

„Zdecydowałam się na spotkanie z Tobą tak naprawdę bez większych oczekiwań, myślałam, że po jednym spotkaniu nic się nie zmieni, tymczasem zostałam zupełnie zaskoczona propozycją udziału w projekcie „Potencjał zawodowy”. W moim przypadku okazało się to strzałem w dziesiątkę! Uświadomiłam sobie, że aby poczuć satysfakcję z pracy, móc się w niej rozwijać, dokonać jakiś pozytywnych zmian, musimy zacząć od zbadania swoich potrzeb i poznania samych siebie. W trakcie spotkań odkryłam, że tak naprawdę nie znam sama siebie i nie zastanawiałam się wcześniej nad swoimi potrzebami. Dzięki pracy z Tobą oraz własnej udało mi się zidentyfikować swoje prawdziwe mocne i słabe strony, swoje talenty, umiejętności, a także wartości, którymi kieruję się w życiu. Ta wiedza pozwoliła mi nabrać większej pewności siebie oraz bardziej uwierzyć w swoje możliwości. Teraz wiem, jaki mam cel zawodowy oraz jak podejmować decyzje, aby one były w zgodzie ze mną i umożliwiły mi realizację tego celu. Dodam, że bardzo doceniam Twoje ogromne zaangażowanie, prawdziwą chęć pomocy, wysokie kompetencje i niezwykłą intuicję!”

Co go wyróżnia?

  • kompleksowy program
  • kluczowe wskazówki — indywidualnie dostosowane do sytuacji klienta
  • wsparcie doradcy kariery — to nie jest kurs online, to jest realne wsparci, które zrealizujesz

Twoje „must have”, aby świadomie kierować swoją ścieżką zawodową.

Zainteresowana współpracą? Dołącz do grona zadowolonych Kobiet!
ZADZWOŃ (536 605 755) LUB NAPISZ DO MNIE kontakt@planerkariery.pl