OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hej, jestem Magda

Przez 8 lat pracowałam bezpośrednio z zarządem i kadrą menedżerską, co przyniosło mi niewymierne korzyści. To właśnie dzięki temu stworzyłam swój własny model działania, który łączy w sobie wiedzę teoretyczną ze zrozumieniem biznesu i praktyką. Prowadzę programy Mastermind, które skupiają przedsiębiorcze osoby „na swoim”, m.in. z branży modowej, dietetycznej, beauty, kreatywnej i rozwoju osobistego. Jestem szczęśliwa, kiedy mogę dzielić się swoim doświadczeniem zarówno z przedsiębiorcami, jak i ludźmi pracującymi na etacie. Jestem entuzjastką psychologii różnic indywidualnych, Porozumienia bez przemocy. O języku życia. M. Rosenberga oraz Analizy Transakcyjnej. Wspieram w świadomym rozwijaniu kariery w duuuużej wyrozumiałości względem siebie. Pomagam zrozumieć rozczarowania w relacji ze współpracownikami. Wprowadzam w tajniki skutecznej komunikacji w obliczu różnych postaw i zachowań w zespole i w organizacji.
 

Moje specjalizacje:

  • Inspiruję do otwartości na perspektywę innych osób. „Łączę” ludzi zorientowanych na zadania i wyniki z ludźmi zorientowanymi na relacje. Pomagam w zauważaniu innych perspektyw, budowaniu porozumienia oraz całościowym spojrzeniu na sytuację; 
  • Rozmowy managerskie o Tobie i o rozwijaniu potencjału Twojego zespołu;
  • Doradztwo zawodowe i rodzinne;
  • Rozwijanie marki osobistej wewnątrz organizacji w oparciu o mocne strony; 
  • Trener&Facylitator DiSC.
Magda prywatnie 
 
Uwielbiam zapach kawy – towarzyszki każdego mojego poranka. Najbardziej smakuje mi w wygodnym fotelu, w połączeniu z ciekawą książką i ołówkiem w ręku. Kupuję książki w ogromnych ilościach! Czytam wszystkie. Czasem zdarza się, że kilka równocześnie. Inspiracje czerpię z podróży w ciekawe miejsca – a w Polsce jest ich całkiem sporo! Weekendowe wyjazdy z moim mężem pozwoliły nam odkryć, ile tu fantastycznych, pełnych uroku miejsc. Wysiłek i piękne widoki stawiam ponad leżenie na gorącym piasku. W weekendy zajmuję się moim magicznym ogródkiem z niewielkim warzywniakiem. Jestem mamą Pawła i Janka.

MOJE WARTOŚCI

Zaangażowanie

Cenię sobie wyłącznie indywidualne podejście dostosowane do potrzeb klienta. Poszczególne techniki i narzędzia dopasowuję do obecnej sytuacji danej osoby, co omawiamy przy pierwszym kontakcie. Dzięki temu, otrzymujemy najlepsze rezultaty naszych działań. 

Zaufanie

Nic tak nie pomaga budować wzajemnego zaufania, jak uczciwość i szczerość. Zaufanie  buduje kreatywną i bezpieczną przestrzeń do  rozmowy, jest podstawą każdej współpracy. Zależy mi, aby stworzyć miejsce, w którym klient będzie czuł się naprawdę zaopiekowany, wysłuchany i zaakceptowany. 

Odpowiedzialność społeczna

Rozwój i edukacja są dwoma kluczowymi obszarami mojej działalności prospołecznej. Chcę inicjować pozytywne zmiany w środowisku, w którym działam i dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Angażuję się w różne akcje, udzielam się charytatywnie i pomagam. 


Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony. Czekam na kontakt od Ciebie. 

Pozdrawiam,

Magda Sobecka