OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hej, jestem Magda

Przez 8 lat pracowałam bezpośrednio z zarządem i kadrą menedżerską, co przyniosło mi niewymierne korzyści. To właśnie dzięki temu stworzyłam swój własny model działania, który łączy w sobie wiedzę teoretyczną ze zrozumieniem biznesu i praktyką. Współpracuję z menedżerami, liderami zespołów i przedsiębiorcami na początku ich drogi zawodowej, jak i z osobami pracującymi na etacie, w świadomym rozwijaniu siebie i innych w miejscu pracy. W roli konsultantki HR wspieram organizacje, działy HR w zakresie rozwijania pracowników, budowania zespołów oraz rozwijania ich ścieżek karier.
W swojej pracy korzystam z doświadczenia zawodowego w obszarze HR oraz wiedzy z zakresu psychologii, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu oraz doradztwa rodzinnego. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Kapitałem Ludzkim w SGH, szkolenia z akademii trenera i coachingu, empatycznej komunikacji (NVC) oraz diagnozy 34 talentów wg podziału Gallupa. 
Jestem prelegentką Klubu Przedsiębiorczych Mam, prowadzę również programy Mastermind, które skupiają osoby przedsiębiorcze „na swoim”, w tym mamy m.in. z branży modowej, prawniczej, dietetycznej, kosmetycznej, kreatywnej i rozwoju osobistego.
W roli mentorki wspieram mentee w programie mentoringowym (nie)Pełnosprawni w pracy w obszarze HR (kultura organizacyjna). Celem tego programu jest wsparcie organizacji w budowaniu otwartego miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością. Włączanie osób z niepełnosprawnością często dla pracodawców stanowi wyzwanie.
 
Od 4 lat pracuję jako doradczyni zawodowa i projektantka kariery. Prowadzę konsultacje w Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych w Warszawie w ramach „Strefy Przedsiębiorczego Rodzica”.  Wspieram osoby na różnych etapach kariery w sytuacjach zmiany pracy, stanowiska, przekwalifikowania się, a także trudności w relacjach zawodowych. Kiedy istnieje potrzeba nowoczesne doradztwo zawodowe łączę z coachingiem. Sama odbyłam długą wędrówkę przemiany, by dzisiaj spełniać się w mojej roli zawodowej i być wsparciem dla innych. Jestem certyfikowaną trenerką i facylitatorką narzędzia Everything DiSC oraz autorką artykułów dla Damosfery oraz onet.pl.

Dodatkowo prowadzę warsztaty integracyjno-rozwojowe dla studentów m.in. na Politechnice Warszawskiej. 

Stale wzbogacam wiedzę merytoryczną i podnoszę kwalifikacje zawodowe. Pracuje nie tylko z ludźmi, ale przede wszystkim dla ludzi. Interesuje mnie psychologia różnic indywidualnych oraz Analiza Transakcyjna. 
 

Moje specjalizacje:

  • Pozytywne przywództwo i kompetencje menadżerskie.
  • Inspiruję do otwartości na perspektywę innych osób – „Łączę” ludzi zorientowanych na zadania i wyniki z ludźmi zorientowanymi na relacje. Sprawiam, że Ci ludzie się dogadują, tworzą jeszcze lepsze zespoły. 
  • Nowoczesne doradztwo zawodowe oraz rodzinne (ukończyłam studia podyplomowe o rodzinie na UKSW).
  • Certyfikowany Trener i Facylitator narzędzia Everything DiSC
Magda prywatnie 
 
Uwielbiam zapach kawy – towarzyszki każdego mojego poranka. Najbardziej smakuje mi w wygodnym fotelu, w połączeniu z ciekawą książką i ołówkiem w ręku. Kupuję książki w ogromnych ilościach! Czytam wszystkie. Czasem zdarza się, że kilka równocześnie. Inspiracje czerpię z podróży w ciekawe miejsca – a w Polsce jest ich całkiem sporo! Weekendowe wyjazdy z moim mężem pozwoliły nam odkryć, ile tu fantastycznych, pełnych uroku miejsc. Wysiłek i piękne widoki stawiam ponad leżenie na gorącym piasku. W weekendy zajmuję się moim magicznym ogródkiem z niewielkim warzywniakiem. Jestem mamą Pawła i Janka.

MOJE WARTOŚCI

Zaangażowanie

Cenię sobie wyłącznie indywidualne podejście dostosowane do potrzeb klienta. Poszczególne techniki i narzędzia dopasowuję do obecnej sytuacji danej osoby, co omawiamy przy pierwszym kontakcie. Dzięki temu, otrzymujemy najlepsze rezultaty naszych działań. 

Zaufanie

Nic tak nie pomaga budować wzajemnego zaufania, jak uczciwość i szczerość. Zaufanie  buduje kreatywną i bezpieczną przestrzeń do  rozmowy, jest podstawą każdej współpracy. Zależy mi, aby stworzyć miejsce, w którym klient będzie czuł się naprawdę zaopiekowany, wysłuchany i zaakceptowany. 

Odpowiedzialność społeczna

Rozwój i edukacja są dwoma kluczowymi obszarami mojej działalności prospołecznej. Chcę inicjować pozytywne zmiany w środowisku, w którym działam i dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Angażuję się w różne akcje, udzielam się charytatywnie i pomagam. 


Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony. Czekam na kontakt od Ciebie. 

Pozdrawiam,

Magda Sobecka