Co należy zrobić, aby się ze mną spotkać?

1 krok – sam/a zdecyduj, jak się ze mną skontaktujesz:

  • zadzwoń do mnie: + 48 536 605 755
  • napisz: kontakt@planerkariery.pl
  • wypełnij formularz (czerwony przycisk)
  • skorzystaj z kalendarza i wybierz już teraz dogodny termin TUTAJ.

2 krok – spotkamy się na wstępnej, bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji – porozmawiamy o Twojej sytuacji. Celem spotkania jest identyfikacja Twoich potrzeb.

3 krok – otrzymasz na adres e-mail podsumowanie naszej rozmowy z moim komentarzem. Na tym etapie moim celem jest połączenie kropek oraz dotarcie do Twoich głębszych potrzeb. Poproszę Cię o informację zwrotną i uzupełnienie brakujących informacji.

4 krok – przedstawię Ci moją propozycję współpracy, którą dopasuję do Twojego stylu pracy, potrzeb i możliwości. Czasami wystarczy tylko jedna konsultacja (Cena godzinnej konsultacji 1:1 – 300 zł) lub więcej, aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania czy wyznaczyć kierunek do dalszych działań. 

Co jeśli konsultacja jest tym, czego obecnie potrzebujesz?

Opinie Klientek

Paulina Gołębiewska, dyrektor ds. komunikacji

„Mieć szczęście, to spotkać Magdę…

Gdy po raz pierwszy w życiu korzystałam z konsultacji zawodowych, właśnie u niej, nie do końca wiedziałam, czego mogę się spodziewać i czy cokolwiek one zmienią. Dzięki Magdzie mgła się rozrzedziła, a ja zobaczyłam w jaśniejszym świetle jakie są moje mocne strony, doświadczenie, potrzeby związane z pracą, gdzie mogę się jeszcze rozwijać i nad czym pracować. Otrzymałam wielkie wsparcie i bardzo konkretne wskazówki. Dzisiaj wiem więcej o sobie, o pracy, o możliwościach jakie mam, co pozwala na bardziej świadome decyzje i wybory.”

Marta Pawłowska

„Magda, dziękuję Ci za pomoc w odnalezieniu na nowo moich umiejętności, silnych stron i poukładaniu tych wszystkich informacji o sobie samej w spójną całość. Dziękuję za pytania, które zmusiły mnie do refleksji i generalnie za Twoje zaangażowanie, które mnie samą zmotywowało jeszcze bardziej do działania.”

Anna Buganik, doradca rodzinny

„Magda, bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie w „moją sprawę”. Przed naszym spotkaniem miałam już mniej więcej nakreślony plan działania, jednak rozmowa z Tobą i Twoje szersze spojrzenie na sytuację, pokazały mi wiele luk, które muszę uzupełnić. Określenie wartości, jakie są ważne w moim życiu uporządkowało moje cele blisko- i dalekosiężne. Myślę, że po naszej rozmowie mam większą pewność siebie i tego, co chcę osiągnąć. Dziękuję!!!.”