Witaj w Projekcie Kwadrat!
Twoja osobista droga do odkrywania potencjału

Jeśli pragniesz odnaleźć swoją wewnętrzną moc po wypaleniu zawodowym lub kryzysie i myślisz o odkryciu swojego potencjału zawodowego, to znalazłaś się we właściwym miejscu. 

Takimi myślami podzieliła się ze mną jedna z moich klientek przed dołączeniem do programów Projektu Kwadrat – „Obecnie stoję przed wyzwaniem powrotu na rynek pracy, jednak ogarniają mnie ogromne wątpliwości i lęk przed wróceniem do tej samej branży. Jednocześnie jednak nie mam innego pomysłu na siebie – to zawsze było moim życiowym dylematem i problemem. Moje wcześniejsze stanowiska i wybory były bardziej wynikiem przypadku i presji ze strony opinii innych.” 

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z wyjątkową propozycją #AfterWypalenieZawodowe, w której połączyłam potencjał HR z nowoczesnym doradztwem zawodowym. Mój projekt wykracza daleko poza typowe kursy czy webinary. To inspirująca i spersonalizowana podróż, podczas której razem wkroczymy na ścieżkę eksploracji Twojego potencjału. 

pexels-gelatin-6357184

Projekt jest stworzony z myślą o osobach, które doświadczyły wypalenia zawodowego lub kryzysu, ponieważ jest on dedykowany do odbudowy pewności siebie, odnalezienia nowych perspektyw zawodowych i zrewitalizowania swojej drogi kariery. Dzięki spersonalizowanemu podejściu, wsparciu i praktycznym narzędziom, pomaga on skierować uwagę na pozytywne zmiany, przywrócić równowagę oraz odnaleźć radość i motywację w pracy. To inspirujące doświadczenie, które pozwoli odbudować wiarę w siebie i odkryć nowe możliwości na zawodowym horyzoncie.

Projekt ten jest wart uwagi z kilku powodów:

 • Pracujemy nad tym, abyś pewniej radziła sobie w przyszłości z wyzwaniami, które do tej pory były trudne. 
 • Pomogę Ci spojrzeć na Twoje umiejętności i doświadczenie w zupełnie nowym świetle. To pomoże Ci odzyskać wiarę w swoje możliwości i odkryć potencjał, którego wcześniej nie dostrzegałaś.
 • Poznasz swoje mocne strony. Dowiesz się, w czym jesteś naprawdę dobra i jak możesz wykorzystać swój kapitał w miejscu pracy.
 • Praca nad zrozumieniem swoich mocnych stron, naturalnych predyspozycji i preferencji pomoże Ci w lepszym dopasowaniu do odpowiednich ról i zadań w przyszłości. 
 • Projekt pomaga w identyfikacji obszarów, które sprawiają radość, co może prowadzić do bardziej satysfakcjonującej drogi zawodowej.
 • Masz moje pełne wsparcie. To gwarancja, że będę śledzić twoje postępy, dostarczać Ci motywacji oraz inspiracji w potrzebie.
 • Odkrywanie swojego potencjału to także rozwój osobisty – przekształcanie ograniczających przekonań i rozwijanie samoświadomości.
 • Program jest elastyczny i dostosowywany na bieżąco, aby idealnie odpowiadał Twoim unikalnym potrzebom i celom. To oznacza, że powstaje na Twoich oczach, jedynie 4 filary są stałe. 
 • Zyskasz nieograniczony dostęp do modułów, co pozwoli Ci wielokrotnie wracać do nich, aktualizować swoją wiedzę oraz pogłębiać odkrycia na swój temat.
 • Cena jest na tyle atrakcyjna, że nie ma powodu, by z tego nie skorzystać.

   

5/5

Pozwól, że zaprezentuję opinię jednej z moich klientek, która uczestniczyła w programie Projekt Kwadrat:

Zdecydowałam się wziąć udział w programie Magdy "Odkryj swój potencjał zawodowy"
po roku przerwy od pracy zawodowej. Była ona spowodowana wypaleniem oraz bardzo stresującym okresem w pracy, który odbił się na moim zdrowiu psychicznym i fizycznym. Program składał się z 4 modułów, które pozwoliły mi dogłębnie przeanalizować moje predyspozycje zawodowe, mocne/słabe strony oraz system wartości. W moim przypadku praca skupiała się w dużej części na przeanalizowaniu syndromu oszusta, który mi "towarzyszył" przez spory okres pracy zawodowej.

Magda dopasowuje kolejne moduły na bieżąco, w zależności od potrzeb danej osoby - pojawiają się różne propozycje zadań i testów. Pomiędzy modułami mogłam zawsze liczyć na jej wsparcie - zdzwaniałyśmy się, żeby omówić moje wątpliwości i podsumować kolejne etapy pracy. Zawsze poświęcała mi tyle czasu, ile było trzeba - czułam duże wsparcie z jej strony w całym procesie.

W poszczególnych modułach miałam wiele zadań do wykonania. Dużo z nich wymagało "zagłębienia się" w siebie - dlatego warto przeznaczyć sobie na udział w programie więcej czasu, żeby z niego skorzystać w 100%. Magda jest bardzo pomocna, ale większość pracy leży po naszej stronie i moim zdaniem naprawdę warto się zaangażować w pracę nad poszczególnymi modułami, bo można wynieść z niej bardzo wiele korzyści i wskazówek co do dalszych kroków zarówno zawodowych, ale też prywatnych.
Anna
Branża IT
pexels-karolina-grabowska-8947560

Dlaczego akurat Projekt Kwadrat?

Jak kwadrat składający się z czterech równych krawędzi, tak i ten projekt opiera się na czterech fundamentalnych filarach, które tworzą niezwykłą podróż ku odkrywaniu swojego potencjału zawodowego.

Wnętrze Kwadratu to przestrzeń dla Ciebie, byś mogła zgłębić różne programy dostępne w ramach projektu. Jednym z nich jest „Odkrywanie Potencjału Zawodowego”, który w ciągu 4 tygodni* wprowadzi Cię w 4 wymiarowe moduły, gdzie każdy z nich ukrywa 4 zadania pełne wyzwań i odkryć.

Podczas naszej podróży spotkamy się 4 razy online lub 3 razy online, gdzie ostatnie spotkanie podsumowujące może odbyć się w samym sercu Warszawy, gdzie ukończysz naszą wyjątkową wyprawę.

Kupując kurs online, kierujemy się tym, że możemy przerabiać go, kiedy tylko chcemy. W rzeczywistości jednak bywa tak, że do realizacji ostatecznie nie przystępujemy, bo ginie on w czeluściach innych ważnych spraw. Zdarza się i tak, że z różnych powodów po prostu do końca go nie przerabiamy, utykamy gdzieś w trakcie. Ze mną jednak Tobie to nie grozi! Masz gwarancję, że od początku do końca przerobisz wyselekcjonowany specjalnie dla Ciebie materiał w miłej atmosferze pracy. 

Cena za udział w programie „Odkryj swój potencjał zawodowy” to jedynie 400 zł. To inwestycja w swój rozwój, która przyniesie długotrwałe korzyści.

Start projektu przewidziany jest na 15 września, a na jego pokład może dołączyć tylko pięć osób.

Przebieg projektu może wydłużyć się z uwagi na nieoczekiwane okoliczności, które mogą wpłynąć na harmonogram. 

Jakie korzyści przyniesie ta wyprawa? Dlaczego warto podjąć się tej podróży?

 • Poczujesz dumę, że zrealizowałaś to, co sobie obiecałaś. To buduje pewność siebie i samoocenę, prowadząc do większej wewnętrznej satysfakcji.
 • Program wzmocni Twoją pewność siebie, dając Ci pewne podstawy do pewniejszego działania. 
 • Będziesz spokojniejsza i wzmocniona.
 • Poczucie zadowolenia z osobistych zmian i postępów jest bezcenne.
 • Program pomoże w odbudowaniu wiary w swoje umiejętności i potencjał, co jest kluczowe po wyczerpującym okresie wypalenia.
 • Odkrycie potencjału otworzy przed Tobą nowe perspektywy zawodowe, pomagając znaleźć bardziej dopasowane do Ciebie ścieżki kariery.
 • Rozpoznanie swoich mocnych stron pozwala na skuteczniejsze radzenie sobie z wyzwaniami, unikanie pułapek wypalenia i lepsze zarządzanie stresem.
Jeżeli to brzmi jak coś, czego właśnie potrzebujesz, serdecznie zapraszam Cię na pokład!
pexels-karolina-grabowska-8947351 (1)

Co mówią jeszcze inni?

Paulina: Mieć szczęście, to spotkać Magdę… Gdy po raz pierwszy w życiu korzystałam z konsultacji zawodowych, właśnie u niej, nie do końca wiedziałam, czego mogę się spodziewać i czy cokolwiek one zmienią. Dzięki Magdzie mgła się rozrzedziła, a ja zobaczyłam w jaśniejszym świetle jakie są moje mocne strony, doświadczenie, potrzeby związane z pracą, gdzie mogę się jeszcze rozwijać i nad czym pracować. Otrzymałam wielkie wsparcie i bardzo konkretne wskazówki. Dzisiaj wiem więcej o sobie, o pracy, o możliwościach jakie mam, co pozwala na bardziej świadome decyzje i wybory.

Monika: Miałam przyjemność pracować z Magdą nad odkrywaniem moich wartości i talentów, nad odkrywaniem swojego powołania na ścieżce zawodowej oraz nad znalezieniem pracy zgodnej z moimi wartościami oraz z wykorzystaniem predyspozycji i talentów. Nasze spotkania, wnioski i odkrycia to była dla mnie niesamowita przygoda. I radość odkrywania samej siebie. Wydawało mi się, że potrafię się określić, wiem co jest dla mnie ważne. A teraz, po spotkaniach z Magdą widzę, że wiedziałam o sobie bardzo mało i była to wiedza ogólna i chaotyczna. Nasza współpraca pozwoliła mi uporządkować to co już wiem, nazwać to co nazwane nie było i odkryć swoje talenty, wartości, możliwości. Takie efekty wynikają bezpośrednio z Magdy osobowości, zaangażowania i entuzjazmu.

Może masz dodatkowe pytania?

Przypuszczamy, że jest jeszcze coś, co Cię blokuje przed dołączeniem.

Dlatego daj mi koniecznie znać od razu i napisz do mnie wiadomość na adres: kontakt@planerkariery.pl lub umów się ze mną na wstępną rozmowę online.

Spotkajmy się na niezobowiązującej rozmowie, na której chętnie Cię poznam i przedstawię Ci więcej szczegółów programu. Wspólnie ocenimy, czy ten projekt spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby.

Aby umówić spotkanie, wykonaj poniższe kroki:

 1. Wybierz dogodny termin z dostępnych opcji w kalendarzu. Jeśli żaden z tych terminów Ci nie pasuje, proszę dać mi znać, a postaram się znaleźć inny dogodny czas.
 2. Po pomyślnym zarezerwowaniu spotkania, otrzymasz e-mail zawierający potwierdzenie naszej nadchodzącej rozmowy oraz link do spotkania w Google Meet.
 3. Na spotkaniu razem przyjrzymy się Twoim wyzwaniom i potrzebom. Chętnie podzielę się szczegółami i wnikliwie opowiem o Projekcie Kwadrat. Odpowiem na wszelkie pytania, jakie mogą się pojawić. 

Teraz czas na Twoją decyzję. Może właśnie ta decyzja zmieni twoją perspektywę i w końcu zaczniesz odczuwać satysfakcję z tego, co robisz.

Osoby, które uczestniczą w tym projekcie, często wyrażają ogromną wartość wynikającą z naszych spotkań i mojego wsparcia.

Do zobaczenia na pokładzie! 🌷❤️